Rychlý dovoz aut z USA

Rychlý dovoz amerických aut

Vybrali jste si auto v USA a chcete ho mít co nejrychleji? Pak máte štěstí, že jste narazili právě na naše stránky! Nabízíme rychlý dovoz aut z USA s vyřízením veškerých náležitostí. Dovezeme Vaše americké auto do ČR, zajistíme EU homologaci, případnou opravu vozidla a postavíme auto na značky. S námi můžete mít rychlý dovoz auta z USA, aniž byste se museli o cokoliv starat. Vy jen sledujete, v jaké fázi transportu se vozidlo nachází a jen se těšíte na první setkání!

Specializujeme se na dovoz amerických vozidel do České republiky a vždy se snažíme, aby všechny naše služby byly poskytovány na profesionální úrovni a s individuálním přístupem ke každému klientovi. Rychlý dovoz aut z USA provádíme standardně na americké vozy Ford, Chrysler, Dodge, Chevrolet nebo Jeep, ale nabízíme i dovoz aut z USA na zakázku. 

Nabídka amerických vozidel

Naše nabídka na rychlý dovoz aut z USA Vám pomůže udělat si představu, kolik dovoz auta z USA stojí a jaké typy amerických aut dovážíme. Ceny dovozu aut z USA jsou orientační a mohou se různit v závislosti na vašich požadavcích, které se snažíme plnit, ať jsou jakkoli náročná. 

Americká auta v naší nabídce jsou standardně dovážená vozidla, o která mají naši zákazníci největší zájem. Další značky, jiné motorizace vypsaných vozidel, barevná provedení interiéru nebo různých částí vozu jsou k dostání na dotaz. U dovážených vozidel není možný odpočet DPH.

Podívejte se také na naše portfolio již dovezených vozidel z USA. Najdete tam například FORD MUSTANG COUPE V6 3.7FORD MUSTANG COUPE GT V8 5,0LFORD MUSTANG CONVERTIBLE V6 3.7DODGE CHALLENGER V8 5,7L HEMICHEVROLET CAMARO SS V8 6,2LDODGE RAM 1500 V8 5,7L HEMIJEEP GRAND CHEROKEE V8 5,7L HEMI a spoustu dalších amerik, které dnes zkrášlují garáže svých majitelů.

Jak probíhá rychlý dovoz auta z USA?

Svěřte se do rukou profesionálům a budete mít svou milovanou ameriku doma cobydup! Velkou výhodou dovozu auta z USA od firmy je to, že veškerou odpovědnost za nákup vozidla, přes transport až po řádné přihlášení vozidla v EU, přebírá firma. Vy jen sledujete, kde se momentálně vaše vozidlo na cestě z Ameriky do Evropy nachází a už se jen těšíte až vám auto zabrzdí před domem a Vy si jen převezmete klíčky.

A jak celý proces nákupu a dovozu auta z USA probíhá? Nejprve si vyberete vozidlo, které se vám líbí a případně specifikujete detaily, které chcete, aby vozidlo mělo (barva interiéru, prošití sedaček, barva brzdičů, atd.). Jakmile známe vaší představu o vozidle, hledáme ideální vůz podle vašich parametrů. Vy schválíte vozidlo a složíte zálohu 30% ceny auta. 

Následuje rychlý dovoz auta z USA do ČR. Zajistíme EU homologaci, schválení výjimek na autě, a postavíme auto na značky a v případě dovozu havarovaného vozidla, auto opravíme. Poté Váš americký vůz přivezeme, kam si budete přát. Doplatek vozidla do 100% ceny vozu se skládá při převzetí.