Levná auta z USA

Levná auta z dovozu

Milujete americká auta a rozhodli jste se, že si jedno pořídíte? Jde vám především o cenu a chcete levné auto z USA a nejlépe teď hned? Pozor ale, abyste nenaletěli při představě, že můžete mít levné americké auto bez čekání na dovoz auta z USA tím způsobem, že nakoupíte americké auto ve zdejším autobazaru. Nabídka se může zdát výhodná, ale opak bude nejspíš pravdou! Nejenže šance, že naletíte prodejci na nevýhodný nákup auta, který vám v budoucnu přinese spoustu starostí, je víc než pravděpodobná, ale také se připravíte o tu pravou část nákupu, kterou by si každý milovník amerik měl projít. 

Aby vás vaše milovaná amerika hřála u srdce, kdykoliv se na ní podíváte, pak byste měli jako skutečný fanoušek amerických aut projít celým procesem pořízení takového auta se vším všudy. Nenechte si ujít výběr auta v USA, možnost specifikovat barevné detaily vozu a užít si tak zkrátka to životní rozhodnutí, že se navždy zařadíte mezi hrdé majitele amerických aut! Celou dobu pak můžete sledovat, kde se vaše vozidlo při transportu nachází a o to více se těšit na finální moment, kdy vám auto, s veškerými náležitostmi, zabrzdí před domem.

Jak ušetřit při dovozu auta z USA

Mnoho lidí se ptá, jak ušetřit při koupi auta z Ameriky, a jestli náhodou není nějaká cesta, jak dovézt auto z USA levně. Je několik variant, jak získat americké auto. Pokud byste chtěli levné auto z dovozu, nabízí se řešení zapojit se do celého procesu, nechat si auto dovézt z USA firmou, a poté si veškeré náležitosti zajistit sám. Samozřejmě tato varianta je možná, ale přicházíte o záruky a vystavujete se rizikům, které by jinak nesla a řešila firma. 

Další možností, jak co nejvíce ušetřit peníze při dovozu auta, je nákup a dovoz auta z Ameriky svépomocí. Pro běžného člověka je to ale cesta poněkud zdlouhavá a především plná nástrah a spousty neznámých. Navíc na vás číhají rizika, kterých byste po dovozu auta ze zahraničí mohli hořce litovat. Proto bezvýhrad doporučujeme varinatu, kdy se o všechno postará firma a Vy tak máte jistotu, že vše klapne jak má, a že setkání s vaším autem z Ameriky splní všechna vaše očekávání.

Dovoz auta z USA levně a bez rizik

Firma na dovoz aut z USA zajistí kompletní dodání amerického auta, a to včetně přihlášení auta v České republice. Zdá se to jednoduché a leckdo by si mohl myslet, že to zvládne sám. Ano, je šance, že budete mít štěstí a podaří se vám to, ale rizik v celém procesu je opravdu mnoho a mohou celou situaci nejen značně zkomplikovta, ale také zbytečně prodražit. Chcete-li levný dovoz amerického auta, svěřte se do rukou profesionálů. Uvidíte, že se vám to vyplatí a hlavně, že to za ten hladký průběh celé akce stojí! 

Profesionální firma na dovoz aut z USA zajistí úplně všechno a vy si jen řeknete jaké auto chcete dovézt a v určitých případech si specifikujete i barevné provedení interiéru nebo částí exteriéru vozidla. Pohrajete si při výběru auta a pak už jen čekáte na dodání nabídky auta z USA. Jestliže vám dané auto vyhovuje a schválíte jej, pak dochází k transportu auta do ČR, kde firma zajistí EU homologaci, schválení výjimek a postavení auta na značky. V případě, že jste si vybrali dovoz havarovaného vozidla, firma zajistí i opravu vozu. Voilá stáváte se hrdým majitelem auta z USA! Gratulujeme!