Auta z Ameriky dovoz

Americká auta dovoz

Patříte mezi fanoušky amerických motorů a vždycky, když někdo řekne magická slova Ford Mustang, Dodge Challenger, Chevrolet Camaro nebo dodge RAM, tak vám vylítne adrenalin na maximum? Pak jste žhavými adepty pro auto z Ameriky! Zajímáte se o auta z Ameriky a jejich dovoz z USA? Pak máte štěstí, že jste narazili na naše stránky, kde najdete mnoho informací o tom, jak probíhá dovoz aut z USA, jaká americká auta dovážíme, a také proč si pro dovoz auta z Ameriky zvolit naši firmu.

Nabízíme individuální dovoz aut z Ameriky, to znamená dovoz aut z Ameriky na zakázku. Dovážíme auta z naší nabídky aut, ale i další auta jiných amerických značek i jiné motorizace, a v některých případech vám splníme i přání na barvu interiéru či exteriéru vozidla. Vozidla mimo naší standardní nabídku, případně jiné motorizace nabízených aut a různá barevná provedení, jsou na dotaz.

Nabídka aut z Ameriky

Zajímá vás jaká americká auta se nejvíce dováží do ČR, a o která mají naši klienti největší zájem? Podívejte se na naší nabídku aut z Ameriky, kde můžete vidět dokonce i orientační ceny za dovoz určitých typů amerických aut, včetně roku výroby. Na výběr máte americké vozy Ford Mustang, Dodge Charger, Dodge RAM, Dodge Challenger, Jeep Grand Cherokee, Chevrolet Camaro nebo třeba Chrysler 300C. Tato americká auta ročník 2013, 2014, 2015 nebo 2016 máme standardně v naší nabídce, jiné motorizace nebo barevné detaily jsou na dotaz.

Všechna americká auta, která nakupujeme vždy velmi dobře prověřujeme, a to jak z hlediska technického stavu, tak i historii vozidla. Pokaždé prověříme i prodejce vozidla a zjišťujeme úplnou historii vozidla, abychom si byli jistí, že je vozidla v pořádku v každém směru. Díky důkladnému ověření všech zásadních informací o vozidle, pak koupě, transport a přihlášení vozidla v EU proběhne vždy bez komplikací. A právě kvůli precizním kontrolám vozidla ze všech úhlů pohledu, a díky ověřeným postupům při koupi a dovozu aut z Ameriky, vždy doporučujeme nechat nákup a dovoz auta z Ameriky na profesionální firmě, která má s dovozem aut do ČR bohaté zkušenosti a navíc přebírá veškerá rizika, která se mohou přihodit.

Zaujal vás Ford Mustang?

Ať už čekáte na své vlastní auto z Ameriky, které je právě na cestě, a ať už je to Ford Mustang nebo ne, využijte nabídku naší zpřízněné Půjčovny luxusních aut Praha. Půjčovna luxusních aut má v nabídce i americký Ford Mustang, který si můžete zapůjčit, zatímco budete čekat na svého vlastního Mustanga nebo jiné auto z Ameriky z dovozu. Půjčovna luxusních aut nabízí pronájem Ford Mustang Coupe V6 3.7, který vás určitě dostane svým designem i zuřivým výkonem a naprosto fenomenálním zvukem motoru. Zapůjčení Ford Mustang se hodí i jako dárek a Půjčovna luxusních aut Praha vám velmi ráda připraví dárkový voucher na jízdu ve Ford Mustang.

K dispozici je vám i zapůjčení Ford Mustang Cabrio. Pro horké letní dny je pronájem Ford Mustang Cabrio ideální volbou. Zpestříte si tak své letní aktivity a třeba i potěšíte partnerku či partnery výletem ve Ford Mustang Cabrio. Na oba americké vozy Ford Mustang Coupe a Ford Mustang Cabrio se můžete podívat v nabídce Půjčovny luxusních aut Praha. A pokud nejste zrovna z Prahy, nesmutněte, Půjčovna luxusních aut vám přistaví auto kamkoliv si budete přát a po skončení pronájmu si jej zase vyzvedne. Pronájem amerických aut je vám k dispozici za skvělé ceny a těch nejlepších podmínek. Neváhejte se na nás v případě zájmu obrátit.