Jak dovézt auto z USA

Jak probíhá dovoz auta z USA?

Dovoz auta z Ameriky jsme shrnuli do několika bodů, díky kterým získáte představu, jak standardně probíhá dovoz auta z USA. V reálu se však některé body mohou trochu lišit, protože každý případ a každé auto je naprostý unikát a my se snažíme mít individuální přístup ke všem svým klientům i jejich autům. Pokud byste měli speciální požadavky týkající se průběhu dovozu vozidla do ČR, pak nám je směle sdělte. Uděláme vše proto, abychom Vám vyhověli, bude-li to v našich možnostech.

1. Definujte typ vozidla

Máte jasno v tom, jaké auto z USA chcete dovézt a jak by mělo vypadat? Pokud ano, tak jste skvěle připravení a můžeme se rovnou pustit do hledání vašeho vysněného auta v Americe. Pokud jasno ještě nemáte, podívejte se na námi již dovezená auta z Ameriky, kde se můžete nechat inspirovat. V rozhodování by vám také mohla pomoct nabídka aut k dovozu, kde mimo jiné uvidíte kompletně typ vozidla, rok výroby a orientační ceny za dovoz auta z USA. Jiná americká auta a motorizace jsou na dotaz.

Jakmile máte jasnou představu o vaší budoucí americe, můžete si ještě definovat detaily, které by se vám na autě líbily nebo bez kterých si zkrátka vaše auto snů neumíte představit. U některých vozidel je možné specifikovat kompletně barvu interiéru. Vyberete si barvu kůže, barvu prošití sedaček a volantu, řadící páky nebo výplně dveří. Design vaší ameriky si můžete podle sebe upravit i zvenku, vyberte si barvu brzdičů, alu kol, popřípadě cokoliv, co se vám bude líbit.

2. Výběr vozidla v USA

Hned jak nám definujete auto pro dovoz z Ameriky, nadšeně se pouštíme do hledání. V USA máme svého člověka, který prohledá každý kousek USA, aby našel auto, které bude odpovídat přesně vašemu přání, a to se nám také ve většině případů daří! Můžete se spolehnout, že pro dovezení vašeho vysněného auta uděláme maximum.

Vytipované auto vždy pečlivě proklepneme. Zjišťujeme reference na prodávajícícho, ověřujeme si původ auta a do posledního detailu kontrolujeme technický stav vozidla, který musí být vždy perfektní. Naše služby se ale vztahují i na vozidla, která byla havarovaná. Bouraná auta dovezeme a opravíme. Naši servisní mechanici dají auto dokupy tak, že budete koukat!

3. Uhrazení zálohy

Líbí se Vám auto, které jsme pro Vás našli? Jestliže s výběrem auta souhlasíte, požádáme Vás o složení zálohy. Záloha se platí ve výši 30% z ceny vozidla, které pro Vás dovezeme do České republiky. Zajímá Vás odhad 30 % zálohy? Podívejte se na naší nabídku, kde najdete orinetační ceny za auto z dovozu, díky kterým si můžete udělat představu.

4. Dovoz auta do ČR

Už se nemůžete dočkat až usednete za volant vašeho amerického auta z USA? Víme, že se těšíte, a my se těšíme s Vámi, protože z každého dovezeného auta máme radost, ale dovoz auta prostě nějakou dobu trvá. Vždy se snažíme termín dovozu co nejvíce zkrátit, abyste svou ameriku měli brzo doma, ale ne vždy je to v našich silách. Termín dovozu auta je cca 3-4 měsíce od objednání. 

Transport Vašeho auta do ČR je časově i technicky náročný, a tak pro ochranu vašeho vozu děláme maximu. Vozidlo při dovozu do ČR kryje pojištění, která by měla případná rizika minimalizovat. 

5. Homologace, přihlášení vozidla

Vozidla dodáváme včetně EU homologace a schválených výjimek, včetně SPZ. Aby vozidlo bylo způsobilé pro přihlášení v ČR, musí mít EU homologaci. Pro její získání je někdy potřeba auto upravit, což pro nás není problém. Úpravy a opravy amerických aut pro nás zajišťují ti nejlepší odbornící přes ameriky, které známe! 

Dovezená bouraná auta opravíme, a následně postupujeme stejně jako s ostatními dovezenými vozy z USA. Zajistíme EU homologaci, zařídíme schválení výjimek, a nakonec auto postavíme na značky. Vše probíhá v souladu s MD ČR.

6. Předání vozidla

A finální den je tu! Víme, jak je to vzrušujícíc a je nám jasné, že jste nemohli dospat! Dovezené auto z USA, přihlášené v ČR a postavené na značkách Vám dopravíme až k domů! 

Při předání auta Vás požádáme o doplacení do 100% ceny vozidla. Poté Vám předáme veškeré doklady a klíčky od vozidla a Vy se tak stanete hrdým majitelem amrického auta z USA! Gratulujeme a přejeme mnoho zábavy a šťastných kilometrů s vaší americkou kráskou!