Proč auto od nás?

Proč auto od nás - dovoz aut z USA

1. americká auta - komplet nákup, dovoz, přihlášení

Ušetřete si starosti a přenechte vše na nás. Jsme profesionální firma na prodej a dovoz aut z USA a stejně jako vy jsme propadli vášni pro americká auta, takže nám můžete věřit, že váš vůz nakoupíme, dovezeme a přihlásíme doslova s láskou. Prohledáme každý kout USA, abychom pro vás našli ten pravý automobil, pečlivě ho prověříme a transportujeme do ČR, kde zajistíme vše, co je potřeba k postavení auta na značky v EU. Vy tak získáte svou vysněnou ameriku úplně jednoduše, aniž byste museli cokoliv dělat nebo se o něco starat, a ve finále jen převezmete klíčky a papíry od vozidla. Jsme nejsnažší cesta k vašemu americkému autu!

2. rychlý dovoz auta z USA

Děláme vše proto, aby dovoz auta z USA proběhl hladce, rychle a bez komplikací. Díky našim kontaktům v USA a zkušenostem s dovozy aut do ČR, se nám daří držet co nejkratší dodací lhůty. Od objednání auta s dovozem z USA se snažíme, aby délka dodání nepřesáhla 3-4 měsíce. Po celou dobu jste informovaní o každém kroku, který uděláme a při transportu do ČR můžete sledovat, kde se vaše vozidlo zrovna nachází. 

3. přebíráme všechna rizika

Velkou výhodou dovezení auta z USA od profesionální firmy je to, že za vás firma přebírá veškerá rizika, která se mohou objevit ve spojitosti s nákupem auta v USA, s historií či stavem vozidla, rizika týkající se transportu auta do ČR a následně i přihlášením auta v EU. Každý, kdo by si chtěl dovézt auto z USA svépomocí, by si měl uvědomit, že cesta k vysněnému americkému autu je dlouhá a plná nečekaných situací a nástrah. Pokud nepatříte k dobrodruhům, kteří by se touto cestou chtěli dát, doporučujeme svěřit dovoz auta z USA profesionálům. Minimalizujete tak rizika, kterých byste mohli později hořce litovat a místo toho si užijte výbírání vašeho budoucího auta ve spolupráci s odborníky, dostávejte info o nákupu vozu a transportu do ČR, a těšte se na převzetí "hotového" auta.

4. mnoho doprovodných služeb

Jako profesionální firma nabízíme dovoz a prodej amerických aut včetně spousty dalších služeb. Jestliže jste si například vybrali dovoz havarovaného auta z USA, zajistíme jeho opravu a následně i přihlášení auta v ČR. V budoucnu jsme vám stále k dispozici v případě, že potřebujete náhradní díly k autu či další opravu vozu, se vším vám pomůžeme. Zajistíme schválení výjimek u námi dovezených aut i u vozidel, které ještě schválení výjimek v TP nemají. Také vám doporučíme nebo zprostředkujeme výhodné pojištění nebo asistenční službu. Vlastníte-li americké auto, ať už bylo dovozené naší firmou či jinou, obraťte se na nás s jakýmkoliv požadavkem. Vyřídíme, zajistíme, opravíme, přihlásíme, nakoupíme, dovezeme, cokoliv bude v našich možnostech! 

5. neustálý přehled, co se děje

Po celou dobu, kdy vaše auto pečlivě vybíráme, prověřujeme, poté nakoupíme, připravíme transport do ČR, následně zajistíme EU homologaci, případnou opravu vozidla, a nakonec postavení auto na značky, jsme s vámi v kontaktu. Neustále vás informujeme o tom, co se děje, a kde se vaše vozidlo nachází. Vy tak máte absolutní přehled na celou operací a můžete sledovat, jak je váš americký sen každým dnem blíže k vašemu domovu.

6. Půjčovna luxusních aut

Nemůžete se dočkat až vám dovezeme auto z Ameriky? Využijte možnost zapůjčení auta Ford Mustang u Půjčovny luxusních aut Praha. Zapůjčení Ford Mustang vám pomůže přežít těch pár týdnů než dorazí vaše vlastní americké auto nebo vám pomůže udělat rozhodnutí, jestli je pro Ford Mustang ta pravá amerika. Jízdu ve Ford Mustang můžete také darovat jako zážitek pro milovníky amerických motorů! Půjčovna luxusních aut nabízí pronájem Ford Mustang Coupe nebo Ford Mustang Cabrio. Vozový park Půjčovny luxusních aut nabízí ale i spoustu dalších krásných aut, které stojí za vaši pozornost, podívejte se na kompletní nabídku luxusních aut.

7. možnost specifikovat barvy na vozidle

Jakou barvu by vaše americká kráska měla mít? Případně jaká kombinace barev se vám líbí, a bez kterých si třeba vůbec nedokážete vaše auto představit? Určete si barvu interiéru, barvu prošití volantu nebo sedaček, barva kůže, řadící páky nebo výplně dveří, i barvy na exteriéru, barva brzdičů, barva alu kol, atd. Výběr barev je možný pouze v některých případech. 

8. individuální přístup - dovoz auta z USA na zakázku

Jako praví srdcaři do amerických aut víme, jak je na autě důležitý sebemenší detail, a tak se snažíme vyjít všem svým klientům maximálně vstříc, ať už mají jakékoliv požadavky. Najdeme pro vás jakékoliv auto jakékoliv značky, i kdyby mělo mít růžový plyšový volant, neonově svítící podvozek nebo by měly z výfuků šlehat plameny! Klidně se roztrháme na kousky, abychom co nejrychleji našli auto, které bude odpovídat vašim požadavkům! Individuální přístup a dovoz aut z USA na přání zcela zaručen!

9. prověření amerických aut

Při výběru a nákupu aut vše důkladně prověřujeme a třikrát kontrolujeme, aby dovoz auta z USA a přihlášení auta v ČR proběhlo bez problému. Vámi vybrané auto doslova proklepneme, jestli informace o vozidle odpovídají realitě, zkontrolujeme technický stav vozidla do posledního detailu a prověřujeme i prodejce. Děláme vše velice svědomitě, protože chceme, abychom vám dovezli to nejlepší auto z Ameriky a zároveň, aby nás při proclení, homologaci a přihlášení auta v ČR nic nepřekvapilo.

10. profesionální firma

Není nad profesionální firmu, kde každý člen firmy je jako člen rodiny a všichni společně dělají to, co je baví. Pro americká auta máme zkrátka všichni slabost a proto jsme rádi, když svým zákazníkům předáváme nádherné americké auto, které jsme pro ně pečlivě vybrali, dovezli, přihlásili, a udělali vše proto, aby ten okmažik prvního setkání nového majitele se svým americkým miláčkem byl dokonalý. Přesně tyto okamžiky jsou naším hnacím motorem!